Survivor 2020’de yeni kaptanlar kim oldu? Ödülü hangi takım kazandı? 2 Temmuz Survivor takımların yeni hali…Survivor 2020’de sona yaklaştıkça artan heyecan dün akşam oynanan kaptanlık oyununda doruğa çıktı. Nisa’nın adaya veda etmesinin ardından 6 kişi kalan yarışmacılar, yeni bir kaptanlık mücadelesi vererek haftanın yeni kaptanlarını ve takımlarını belirledi. Peki 2 Temmuz Survivor 2020 124. bölümde yeni takım kaptanları kim oldu? Yeni takımlar nasıl oluştu? Kırmızı ve Mavi takımların son hali nasıl oldu? Survivor’da takımlardan hangisi ödül oyununu kazandı? Ödül neydi? İşte detaylar!

TV8’ın fenomen yarışması Survivor’da dün akşam kaptanlık mücadelesi ekranlara geldi ve yeni takımlar belirlendi. Kırmızı ve Mavi takımların son hali herkesi şaşırtırken; bundan sonra olacaklar herkesi merakta bıraktı. Survivor 2020’de kimler aynı takımda? 2 Temmuz 124. bölümde oluşturulan yeni takımlarda kim var? Kaptanlığı kazanan yarışmacılar kimler oldu? Survivor 2020’de sona yaklaştıkça artan kazanma hırsı ödül oyununa nasıl yansıdı? Hangi takım ödülün sahibi oldu? Deraylar haberimizde.

SURVİVOR’DA ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2020’nin dün akşamki yeni bölümünde kırmızı ve mavi takım yarışmacıları mükemmel bir ödül için karşı karşıya geldi. Oldukça zorlu bir parkurda mücadele eden 2 takım yarışmacıları da ödülü fazlasıyla istiyordu. Cemal Can, Sercan ve Yasin’in yer aldığı Mavi Takım; Barış, Berkan ve Elif’in yer aldığı Kırmızı Takım yarışmacılarıyla karşı karşıya geldi. Ödül oyununda son ana kadar parkurda ter döken yarışmacılar arasında bir takım daha başarılı oldu ve müthiş ödülü kazandı. Survivor’da nefes kesen mücadeleyi kazanan takım 10-4’lük skorla Mavi Takım yarışmacıları oldu.

2 TEMMUZ PERŞEMBE SURVIVOR’DA ÖDÜL NEYDİ?

Survivor’da ödül oyununu kazanan Mavi Takım yarışmacıları dün akşam adeta ziyafet çekti! Oyun sonrasında dondurma, fırında köfte patates, cacık ve salatayla buluşan yarışmacılar karınlarını doyurma fırsatı yakaladı.

2 TEMMUZ SURVIVOR’DA YENİ KAPTANLAR KİM OLDU?

Sercan, Elif, Cemal Can, Yasin, Barış ve Berkan’ın yer aldığı kaptanlık oyununda en iyi 2 performansı sergileyerek kaptan olmaya hak kazanan isimler belli oldu. Müthiş mücadelelerin sonunda bu haftanın kaptanları Cemal Can ve Berkan oldu.

KIRMIZI TAKIM YARIŞMACILARI KİMLER OLDU?

Survivor 2020’de dün akşam oynanan kaptanlık oyununun ardından Kırmızı Takım kaptanlığını kazanan Berkan kendi takımını belirledi ve haftanın yeni takımı belli oldu. İşte Survivor’da bu haftanın kırmızı takım yarışmacıları.

1- Berkan (Kaptan)

2- Barış 

3- Elif

MAVİ TAKIM YARIŞMACILARI KİMLER OLDU?

Survivor’da dün akşam oynanan ve büyük heyecan yaratan kaptanlık oyununun ardından Kırmızı ve Mavi takım yarışmacıları belli oldu. Mavi Takım kaptanlığını kazanan Cemal Can yarışmacılar içinden bazılarını takımına seçti ve mavi takım yarışmacılarını belirledi.

1- Cemal Can (Kaptan)

2- Sercan

3- YasinSource link