Survivor 2020’de İletişim Oyununu kim kazanacak? 3 Temmuz Survivor İletişim Ödülü ne olacak? Duygu dolu anlar!


Survivor 2020’de finale yaklaştıkça katlanarak artan heyecan, parkurlarda da etkisini göstermeye devam ediyor. Bu akşam TV8 ekranlarında izleyiciler ile buluşacak Survivor 125. yeni bölümde oynanacak iletişim oyunu bu sezonunun son iletişim oyunu olması bakımından da büyük önem taşıyor. Sona kalan altı yarışmacının ailesine ve sevdiklerine karşı özleminin daha da arttığı son haftalarda, bu akşam ekranlara gelecek iletişim oyunu nefes kesecek! Peki, 3 Temmuz Cuma Survivor 2020’de İletişim Oyununu kim kazanacak? Survivor’da iletişim ödülü ne olacak? Detaylar haberimizde…

TV8’in çok sevilen yarışma programı Survivor 2020’de bu akşam iletişim oyunu ekranlara gelecek ve yarışmacıların sevdikleriyle bir nebze olsun hasret gidereceği anlar yaşanacak! Murat Ceylan’ın 3 Temmuz Survivor 2020‘de oynanacak iletişim oyununun ödülünü açıklamasının ardından gözyaşlarına boğulacak yarışmacılar neler söyleyecek? Sevdikleriyle iletişim kurmak isteyen yarışmacılar arasında yaşanacak rekabetin sonunda hangi takım iletişim ödülüne gidecek? Sizler de bu akşam Survivor’da neler olacağını merak ediyorsanız bu akşam 20.00 itibari ile TV8 ekranlarında sevenleri ile buluşacak Survivor 2020’yi kaçırmayın!

3 TEMMUZ SURIVOR 2020 İLETİŞİM OYUNU ÖDÜLÜ NE OLACAK?

İletişim oyunu mücadelesinden önce Murat Ceylan yarışmacılara bu akşamki iletişim oyunu ödülünün aileleriyle görüntülü konuşmak olduğunu açıklıyor. Bu açıklamanın ardından tüm yarışmacılar duygulanırken; Survivor süresince ailelerinden uzak kalmanın ve onlarla iletişim kuramamanın ne kadar zor olduğundan bahsediyor.

Haber ile ilgili metin girin!.

Haber ile ilgili metin girin!.

Haber ile ilgili metin girin!.

3 TEMMUZ SURVIVOR İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Haberimiz Survivor 2020 125. yeni bölüm ile birlikte güncellenecektir…

Haber ile ilgili metin girin!.

Haber ile ilgili metin girin!.

Haber ile ilgili metin girin!.

Haber ile ilgili metin girin!.

2 TEMMUZ SURVIVOR’DA YENİ KAPTANLAR KİM OLDU?

Sercan, Elif, Cemal Can, Yasin, Barış ve Berkan’ın yer aldığı kaptanlık oyununda en iyi 2 performansı sergileyerek kaptan olmaya hak kazanan isimler belli oldu. Müthiş mücadelelerin sonunda bu haftanın kaptanları Cemal Can ve Berkan oldu.

KIRMIZI TAKIM YARIŞMACILARI KİMLER OLDU?

Survivor 2020’de dün akşam oynanan kaptanlık oyununun ardından Kırmızı Takım kaptanlığını kazanan Berkan kendi takımını belirledi ve haftanın yeni takımı belli oldu. İşte Survivor’da bu haftanın kırmızı takım yarışmacıları.

1- Berkan (Kaptan)

2- Barış 

3- Elif

MAVİ TAKIM YARIŞMACILARI KİMLER OLDU?

Survivor’da dün akşam oynanan ve büyük heyecan yaratan kaptanlık oyununun ardından Kırmızı ve Mavi takım yarışmacıları belli oldu. Mavi Takım kaptanlığını kazanan Cemal Can yarışmacılar içinden bazılarını takımına seçti ve mavi takım yarışmacılarını belirledi.

1- Cemal Can (Kaptan)

2- Sercan

3- YasinSource link